Zimmer Dental Swiss Plus Compatible 4.8mm Platform Screw-Retained Intermediate Abutment Impression Coping and Long Screw-THIS IS A TRANSMUCOSAL ABUTMENT IMPRESSION COPING NOT AN IMPLANT IMPRESSION COPING(ZSP-48IAIC)
SKU:
ZSP-48IAIC
Product Description
Note: This product requires purchase of 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the Zimmer Dental Swiss Plus Compatible 4.8mm Platform Screw-Retained Intermediate Abutment Impression Coping and Long Screw-THIS IS A TRANSMUCOSAL ABUTMENT IMPRESSION COPING NOT AN IMPLANT IMPRESSION COPING(ZSP-48IAIC) to your wish list.