Paragon Swiss Plus Compatible 4.8mm Screw-Retained Intermediate Abutment Plastic Sleeve With Ti Screw For Screw Retained Abutment (IS-48IAPS-P)
  • Image 1
  • Image 2
  • Image 3
Price:
SKU:
IS-48IAPS-P
Product Description
Note: This product requires purchase of 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the Paragon Swiss Plus Compatible 4.8mm Screw-Retained Intermediate Abutment Plastic Sleeve With Ti Screw For Screw Retained Abutment (IS-48IAPS-P) to your wish list.