Paragon Swiss Plus Compatible 4.8mm Screw-Retained Intermediate Abutment Locking Titanium Sleeve With Ti Screw (ITI-48EOSLIAF-P)
  • Image 1
  • Image 2
Price:
OUT OF STOCK See SKU#ITI-48EOCA-12
SKU:
ITI-48EOSLIAF-P
*Click here for Terms and Conditions of FREE SHIPPING
Product Description
Note: This product requires purchase of 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the Paragon Swiss Plus Compatible 4.8mm Screw-Retained Intermediate Abutment Locking Titanium Sleeve With Ti Screw (ITI-48EOSLIAF-P) to your wish list.