Zimmer Dental Swiss Plus Compatible 4.8mm Platform Screw-Retained Intermediate Abutment Plastic Sleeve With Ti Screw For Screw Retained Abutment (ZSP-48IAPS)
  • Image 1
  • Image 2
  • Image 3
Price:
SKU:
IS-48IAPS-ZSP
Product Description
Link:
https://titanimplants.com/straumann-compatible-rn-screw-retained-abutment-videos-titan/
Note: This product uses a  0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the Zimmer Dental Swiss Plus Compatible 4.8mm Platform Screw-Retained Intermediate Abutment Plastic Sleeve With Ti Screw For Screw Retained Abutment (ZSP-48IAPS) to your wish list.