Centerpulse Screw-Vent and Tapered Screw-Vent Compatible 3.5mm Platform Implant Bar Post with Ti. screw (P-35CA-12-SD)
SKU:
P-35CA-12-SD
Product Description
Note: This product uses a  0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Please see Instruction Video#2:
 Link: https://titanimplants.com/calcitek-compatible-videos/
Add to Wish List
Click the button below to add the Centerpulse Screw-Vent and Tapered Screw-Vent Compatible 3.5mm Platform Implant Bar Post with Ti. screw (P-35CA-12-SD) to your wish list.