Centerpulse Screw-Vent and Tapered Screw-Vent Compatible 3.5mm Platform Implant Impression Coping with Open Tray Screw (P-35IIC-SD)
SKU:
P-35IIC-SD
Product Description
Note: This product requires purchase of 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the Centerpulse Screw-Vent and Tapered Screw-Vent Compatible 3.5mm Platform Implant Impression Coping with Open Tray Screw (P-35IIC-SD) to your wish list.