The Spectra System (Screw-Vent®, Micro-Vent™, Bio-Vent®, Core-Vent® Small Diameter 3.5mm Manufactured after 1991) Compatible 3.5mm Platform Implant Impression Coping with Open Tray Screw (P-35IIC-SP)
SKU:
P-35IIC-SP
Product Description
Note: This product uses a 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the The Spectra System (Screw-Vent®, Micro-Vent™, Bio-Vent®, Core-Vent® Small Diameter 3.5mm Manufactured after 1991) Compatible 3.5mm Platform Implant Impression Coping with Open Tray Screw (P-35IIC-SP) to your wish list.