Paragon Swiss Plus Compatible 4.8mm Screw-Retained Intermediate Abutment Impression Coping and Long Screw (IS-48IAIC-P)
SKU:
IS-48IAIC-P
Product Description
Note: This product requires purchase of 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the Paragon Swiss Plus Compatible 4.8mm Screw-Retained Intermediate Abutment Impression Coping and Long Screw (IS-48IAIC-P) to your wish list.