Paragon Swiss Plus Compatible 4.8mm Healing Abutments (ITI-48HA-P)
SKU:
ITI-48HA-P
Product Description
Note: This product requires purchase of 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the Paragon Swiss Plus Compatible 4.8mm Healing Abutments (ITI-48HA-P) to your wish list.