Core-Vent Compatible 3.5mm Platform Implant Impression Coping with Open Tray Screw (P-35IIC-CV)
  • Image 1
  • Image 2
  • Image 3
  • Image 4
  • Image 5
Price:
SKU:
P-35IIC-CV
Product Description
Note: This product uses a 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the Core-Vent Compatible 3.5mm Platform Implant Impression Coping with Open Tray Screw (P-35IIC-CV) to your wish list.