Centerpulse AdVent 4.5mm Platform Compatible Healing Abutments (PA-45HA-SD)
  • Image 1
  • Image 2
  • Image 3
Price:
SKU:
PA-45HA-SD
Product Description
Note: This product requires purchase of 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the Centerpulse AdVent 4.5mm Platform Compatible Healing Abutments (PA-45HA-SD) to your wish list.