Keystone (Lifecore) Dental Stage-1 Compatible 4.8mm Connection Screw Retained Indexed Abutment Titanium Locking Sleeve With Ti Screw (ITI-48EOSLIAF-LC)
SKU:
ITI-48EOSLIAF-LC
*Click here for Terms and Conditions of FREE SHIPPING
Product Description
  Note*Abutment available in locking only
Note: This product requires purchase of 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the Keystone (Lifecore) Dental Stage-1 Compatible 4.8mm Connection Screw Retained Indexed Abutment Titanium Locking Sleeve With Ti Screw (ITI-48EOSLIAF-LC) to your wish list.