ITI Straumann Compatible 4.8mm Platform Straight Locking Abutment With Ti Screw For Screw Retained Abutment (ITI-48EOSLIAF)
  • Image 1
  • Image 2
Price:
OUT OF STOCK See SKU#ITI-48EOCA-12
SKU:
ITI-48EOSLIAF
*Click here for Terms and Conditions of FREE SHIPPING
Product Description
  Note*Abutment available in locking only
Note: This product requires purchase of 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the ITI Straumann Compatible 4.8mm Platform Straight Locking Abutment With Ti Screw For Screw Retained Abutment (ITI-48EOSLIAF) to your wish list.