American Dental Implant Corporation (ADI) Internal Hex Compatible 3.5mm Platform Temporary Abutments (Hex/Non-Hex)with Ti Screw (P-35TA-ADI)
  • Image 1
  • Image 2
  • Image 3
  • Image 4
Price:
SKU:
P-35TA-ADI
Product Description
Note: This product requires purchase of 0.050" Hex Screw Driver
0.050'' (1.27mm) Hex Screw Driver
Add to Wish List
Click the button below to add the American Dental Implant Corporation (ADI) Internal Hex Compatible 3.5mm Platform Temporary Abutments (Hex/Non-Hex)with Ti Screw (P-35TA-ADI) to your wish list.